DODAJ

Wrocław: Na Lipie Piotrowskiej powstanie Hert

Handel / Wrocław
Wrocław: Na Lipie Piotrowskiej
Mariusz Bartodziej
2020-01-17 08:38:18
Firma planuje realizację pawilonu z pieczywem i słodkimi wypiekami na rogu ulic Kominiarskiej i Pełczyńskiej. Mieszkańcy mają zrobić pierwsze zakupy jeszcze w tym roku.

Piekarnia Hert Sp. z o.o. z Jelcza-Laskowic czeka od 26 listopada na pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego przy ul. Pełczyńskiej 69 na Lipie Piotrowskiej. Powstanie na działce nr 21/13 o powierzchni 2 032 mkw. Inwestor zaplanował wstępnie otwarcie punktu firmowego ze sprzedażą artykułów piekarniczo-cukierniczych na wrzesień. Przewidział dla klientów około 20 miejsc parkingowych, zlokalizowanych bezpośrednio przy obiekcie.

UM Wrocławia


Nowe domy w okolicy

W pobliżu, już na Widawie, powstanie też nowe osiedle. GC Deweloper Sp. z o.o. realizuje w ramach Kominiarskiej 15 ponad 20 bliźniaków z dwoma wydzielonymi lokalami każdy. Metraże wynoszą 66-76 mkw. Deweloper zaplanował ogródki i balkony, a w przypadku części mieszkań również tarasy na dachu. Przewidział też wewnętrzny dziedziniec m.in. z pergolą. O szczegółach pisaliśmy w lipcu ubiegłego roku.

materiały inwestora


Zdjęcie główne: Piekarnia Hert