Wrocław: Krakowska 37 – ATAL sprzedaje gotowe apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz [FILM]fot. Jakub Zazula

Wrocław: Krakowska 37 – ATAL sprzedaje gotowe apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz [FILM]

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Ogólnopolski deweloper zrealizował przy ulicy Krakowskiej dwa budynki z  apartamentami inwestycyjnymi i lokalami usługowymi. – Sprzedaż nabrała rozpędu, podpisujemy kilkanaście umów miesięcznie. W ofercie pozostało już tylko nieco ponad 40% lokali – mówi przedstawiciel dewelopera. Budowa inwestycji jest już zakończona, a apartamenty sprzedawane są w stanie "pod klucz", więc można  w krótkim czasie zacząć czerpać zyski z najmu.
ATAL oddał w I kwartale bieżącego roku do użytku inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej 37 na wrocławskim Przedmieściu Oławskim. W dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości (do dziewięciu/dziesięciu pięter) znajduje się 236 apartamentów inwestycyjnych. Są dostępne w metrażach 17-64 mkw., w układach jedno-, dwu- i trzypokojowym. Część z nich jest wciąż w sprzedaży, w tym te w najbardziej rozchwytywanym metrażu, czyli do 40 mkw. Ceny zaczynają się od 6 300 zł/mkw. netto wraz z wykończeniem.
Sprzedaż nabrała rozpędu, obecnie podpisujemy kilkanaście umów miesięcznie – podkreśla Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL. – Co istotne z perspektywy klientów, apartament można kupić i po dopełnieniu formalności, nawet w przeciągu kilku dni odebrać, a dzięki wykończeniu "pod klucz" pozostaje tylko go umeblować. Właściciele mogą więc bardzo szybko zacząć czerpać zyski z wynajmu.

Z myślą o zysku i tymczasowym lokum

Krakowska 37 to projekt nastawiony na klientów inwestycyjnych, apartamenty są bowiem doskonałym celem biznesowym. Ulokowanie kapitału w nieruchomości to w obecnej sytuacji jeden z najpopularniejszych sposobów inwestowania. Poza tym istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Aby inwestor nie musiał poświęcać czasu na wynajem deweloper zadbał o istotne udogodnienie – obsługę najmu można powierzyć profesjonalnemu operatorowi, który zajmuje się wynajmem krótko- i średnioterminowym. Firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze najemców i właścicieli lokali służy pomocą w rezerwacjach pobytu w systemie online, dba o całodobową obsługę klientów w recepcji, gdzie są wydawane i odbierane klucze do lokali, organizuje profesjonalny i dyskretny serwis sprzątający, a także obsługę techniczną apartamentów oraz działania promocyjne. Dba również o obsługę płatności i transparentny system rozliczeń z właścicielem.
Zakup apartamentu z myślą o czerpaniu zysku z najmu to zdecydowanie najczęstsza, ale nie jedyna motywacja naszych klientów – zwraca uwagę Angelika Kliś. – Niektórzy chcą zapewnić dzieciom lokum na czas studiów, inni potrzebują mieszkań dla pracowników delegowanych do Wrocławia. W tym kontekście warto wspomnieć, że w przyszłym roku skończymy po sąsiedzku budowę biurowca Krakowska 35.

Wiele udogodnień

Na parterze znajduje się strefa wejściowa z reprezentacyjnym lobby. Deweloper zrealizował w ramach inwestycji 12 lokali usługowych, a także 81 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 34 naziemne stanowiska. Przewidział też stojaki na rowery i pomieszczenia do ich przechowywania. Nabywcy apartamentów inwestycyjnych na drugim piętrze mają do dyspozycji ogródki, a w pozostałych przypadkach balkony/tarasy. ATAL przystosował osiedle do potrzeb osób z niepełnosprawnościami m.in. dzięki windom, niskim krawężnikom oraz dedykowanym miejscom parkingowym. Projekt przygotowała renomowana warszawska pracownia Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.
Klienci chwalą również lokalizację: dobry dostęp do komunikacji miejskiej i tras rowerowych, a także bliskość sklepów, w tym centrum handlowego Family Point – mówi Angelika Kliś.

Najnowsze artykuły

Kolejna duża niemiecka inwestycja na Dolnym Śląsku [WIZUALIZACJE]
Na Dolnym Śląsku ulokowana zostanie kolejna duża inwestycja zagraniczna. W miejscowości Wykroty, w p...
Ruszyła budowa kompleksu Mountpark Wrocław [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskich Pietrzykowicach w gminie Kąty Wrocławskie ruszyła budowa kolejnego wielkiego kompl...
LCube inwestuje pod Wrocławiem. Wybuduje Logistic Park Wrocław
Kolejny inwestor zdecydował się na ulokowanie swojego parku magazynowo-logistycznego w aglomeracji w...
Centrum Praskie Koneser w Warszawie zostanie sprzedane
Znajdujące się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, w samym centrum dzielnicy Stara Praga,...
Niemiecki koncern BSH rozszerza produkcję we Wrocławiu. Będą nowe miejsca pracy
Jeden z największych niemieckich koncernów zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w stolicy Dolnego...
Lidl otwiera kolejny sklep pod Wrocławiem
Lidl otwiera kolejny sklep w aglomeracji wrocławskiej. W czwartek, 5 sierpnia o godz. 6 otworzy swoj...
Rynek powierzchni biurowych w Warszawie w II kw. 2021 roku
Jak będą wyglądać biura, gdy skończy się pandemia? Na warszawskim rynku biur, po pięciu kwartałach k...
Średnia cena ofertowa mieszkań w Warszawie przekroczyła 12 tysięcy złotych
Na koniec czerwca 2021 roku po raz pierwszy w historii cena metra kwadratowego mieszkania pozostając...
Coraz bliżej rozbiórki kontrowersyjnego budynku Solpolu w centrum Wrocławia
Wykonano kolejny krok w celu rozbiórki kontrowersyjnego budynku Solpolu w samym centrum Wrocławia. 3...
Kraków nadal najatrakcyjniejszym i największym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce
Według raportu "Office Occupier": Rynek biurowy w Krakowie” firmy doradczej Cresa, wolumen transakcj...