DODAJ

Warszawa: Apartamenty Stylowa – kilkadziesiąt nowych mieszkań w Wawrze od Dozbudu

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Apartamenty Stylowa –
Mariusz Bartodziej
2020-02-12 11:06:13
Deweloper z Ząbek realizuje osiedle wielorodzinne wśród domów, przy zbiegu ulic Korynckiej i Stylowej. Oferuje 36 apartamentów w dwóch trzypiętrowych budynkach. Metraże sięgają blisko 60 metrów kwadratowych.

Dozbud Sp. z o.o. rozpoczął w tym kwartale budowę przy ul. Stylowej w warszawskim Wawrze. Planuje oddać inwestycję do użytku w III kwartale 2021 roku. Prowadzi już jej sprzedaż. Ceny wynoszą od 341 620 do 642 505 zł (9 000-11 500 zł/mkw.).

Nowoczesne budynki mieszkalne, będą się zdecydowanie wyróżniać się na tle innych, nie tylko architekturą, ale także funkcjonalnością i estetyką wykonania – zapewnia deweloper.

materiały inwestora


Dwu- i trzypokojowe apartamenty

Osiedle Apartamenty Stylowa tworzą dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Mieszczą 36 dwu- (35,96-41,3 mkw.) i trzypokojowych (39,2-59,13 mkw.) mieszkań. Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki (26-275 mkw.), a na wyższych kondygnacjach – balkony lub tarasy (4,5-51,6 mkw.). Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m.

Teren inwestycji jest ogrodzony. Budynki są wyposażone m.in. w antywłamaniowe drzwi, marmurowe podłogi na klatkach, granitowe schody, wideodomowofony oraz windy. Mieszkańcy mają do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe.

Więcej wizualizacji w galerii.

Idzie nowe

Na tę dzielnicę stawia więcej deweloperów. W styczniu przedstawialiśmy etapowany projekt Wiślany Park. Dom Atelier Sp. z o.o. Sp. k. oferuje na początek blisko 30 lokali o powierzchniach do 64 mkw.

materiały inwestora


W tym samym miesiącu donosiliśmy też, że Bright Investments Sp. z o.o. ruszył już z budową przy ul. Kożuchowskiej. Realizuje tam inwestycję Nowe Międzylesie. To czteropiętrowy budynek wielorodzinny z 60 apartamentami. Metraże sięgają niemal 61 mkw. Mieszkańcy skorzystają m.in. z patio, komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych.

materiały inwestora


Ponadto BJM Development s.c. ruszył ze sprzedażą osiedla Apartamenty Zwoleńska. Tworzą je dwa trzypiętrowe budynki wielorodzinne. Każdy z nich mieści 20 mieszkań. Metraże największych wynoszą niespełna 60 mkw. O szczegółach pisaliśmy w grudniu.

materiały inwestora